Hakkımızda

Translations:

Menkul Değerler Bölümü

Menkul Değerler bölümümüz, piyasalara erişim gücümüz ve kalitemiz ile desteklenen etkin yapılandırma ve problem çözme yeteneklerine sahiptir. Finans ve iş dünyası ile ilgili trendleri erken yakalayabilmemizin yanı sıra, menkul kıymetler piyasasında önemli bir işlem hacmine sahibiz. Gerçek anlamda küresel olan erişim ağımız bizi farklı kılan en önemli özelliğimiz. İçinde bulunduğumuz hızlı bir şekilde değişen çevrede bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyor ve hizmetimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz.

Türkiye'de Citi Menkul Değerler

Dünyada 200 yıla ulaşan bir geçmişi olan Citi, 2007 yılında Opus Menkul Değerler A.Ş.'yi satın alarak Türkiye'de menkul kıymetler hizmeti sunmaya başladı. Sermaye Piyasası Kurulu'nun da onayı ile Opus Menkul Değerler A.Ş.'nin ismi 29 Nisan 2008 tarihi itibariyle Citi Menkul Değerler A.Ş. olarak değişmiştir. ("Citi Menkul")

Borsa İstanbul ve Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nın bir üyesi olan Citi Menkul, BİST ve VIOP üzerinde müşterileri adına menkul kıymetler ve türev ürünlerin alım satım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Citi Menkul müşterileri arasında yatırım fonları, kurumsal yatırım yöneticileri ve hedge fonlar yer almakta ve şirket, müşterileri için aracılık ve araştırma hizmetleri de dahil olmak üzere hisse senedi ile ilgili her tür işlemi gerçekleştirmektedir.


Bu sitede yer alan bilgiler “Citi Menkul Değerler A.Ş.” tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve sermaye piyasasındaki alım satım kararlarınızı destekleyecek yeterli bilgiyi içermeyebilir.

Close Modal


Warning!

You are leaving a Citi Website and going to a third-party site.


That site may have a privacy policy different from Citi and may provide less security than this Citi Site.

Citi and its affiliates are not responsible for the products, services and content on a third-party website.

Do you want to go to the third-party site?

OK  Cancel